SERWIS

 

Serwis 24h

Gwarancja satysfakcji !

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to stała gwarancja serwisu. Firma Techcool wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów Biznesowych i Indywidualnych i świadczy całodobową obsługę w zakresie szeroko pojętego chłodnictwa i klimatyzacji. Zajmujemy się zarówno doradztwem technicznym jak i profesjonalną konserwacją urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. To, co pragniemy zaoferować naszym Klientom to również komputerowy monitoring pracy urządzeń. Na Państwa życzenie istnieje możliwość wyposażenia urządzeń chłodniczych w praktyczny monitoring, który niemal niezwłocznie informuje serwis o awarii bądź nieścisłościach w działaniu.

Serwis, jaki oferujemy to nie tylko możliwość konsultacji, to również remont wszelkiego rodzaju sprzętu, w tym sprężarek, chillerów oraz klimatyzacji. Zajmujemy się także regularną konserwacją.

Cały serwis zarówno w zakresie doradztwa jak i naprawy prowadzony jest przez profesjonalną, doświadczoną grupę specjalistów. Wszystkie prace wykonywane są z należytą starannością, z uwzględnieniem wszelkich obowiązujących norm. Stajemy naprzeciw wymaganiom naszych Klientów i udostępniamy Państwu możliwość całodobowej konsultacji w zakresie dowolnych problemów technicznych związanych ze sprzętem chłodniczym i klimatyzacyjnym zakupionym w firmie Techcool.

serwis:
tel. 665 032 545
 
tel. 603 393 400
 
tel. 609 798 450

Masz pytania ? Zadzwoń !