KLIMATYZACJA

najnowocześniejsze systemy klimatyzacyjne

Klimatyzacja

Firma Techcool jest renomowanym dostawcą szeroko pojętych rozwiązań dla klimatyzacji. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, przeznaczonych do użytku zarówno Klientów Indywidualnych jak i Klientów Biznesowych.
W naszym asortymencie znajdziecie Państwo wysokiej jakości, najnowocześniejsze systemy klimatyzacyjne. Firma zajmuje się zarówno projektem instalacji, jak i sprzedażą oraz montażem. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, idealne do budynków usługowych, hal produkcyjnych oraz domów i mieszkań. Firma Techcool może poszczycić się bogatym wachlarzem różnego rodzaju urządzeń, renomowanych producentów, w tym chłodnicami powietrza oraz chłodnicami cieczy i skraplaczami marki STEFANI ECO i GOEDHART, automatyką chłodniczą marki DANFOSS i ALCO, a także sterownikami do instalacji chłodniczych.

Na uwagę zasługuje pełen profesjonalizm w montażu wysokiej klasy rozwiązań z szeroko pojętej klimatyzacji. Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych produktów, znanych na całym świecie producentów.

Firma Techcool gwarantuje długoletnie, sprawne działanie zakupionych rozwiązań, a także fachowy i systematyczny serwis. Doświadczony zespól fachowców posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają szeroki zakres ich umiejętności. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej klasy narzędzia, zarówno w trakcie montażu na etapie prac budowlanych jak i prac związanych z samą instalacją aparatury chłodniczej.

Masz pytania ? Zadzwoń !