Kontakt

Szanowni Państwo.

 

Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. W razie jakichkolwiek pytań, nasi doświadczeni specjaliści, gotowi są udzielić Państwu wyczerpujących odpowiedzi. Dodatkowo nasza kadra poinformuje Państwa o możliwie najkorzystniejszych rozwiązaniach, wskaże niezbędne parametry techniczne, rozwieje wszelkie wątpliwości. Informacji udzielamy zarówno w przypadku kontaktu osobistego, jak i podczas rozmowy telefonicznej. Istnieje również możliwość wysłania do nas wiadomości e-mail. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom współczesnego Klienta, dlatego też jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.

Formularz kontaktowy

Administratorem danych osobowych jest firma Techcool Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Gostyńskiej 11, 63-820 Piaski. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesyłane zapytanie zgodnie z regulaminem i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych.

Artykuł 6 ust. 1 lit. b RODO stanowi, że dozwolone jest przetwarzanie danych osobowych w zakresie, w jakim jest to niezbędne do wykonania umowy albo jest to niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

Dane nie są w żaden sposób gromadzone ani przechowywane, a po udzieleniu odpowiedzi zostają całkowicie usunięte.

+48 65 571 90 51

Biuro:
Pon-Pt: 7:00 – 15:00
l

TechCool Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 24A

63-820 Piaski

NIP: 696 183 79 66

TECHCOOL